Kultura

Bal charytatywny NOWATORA

14lut2007
Bal charytatywny NOWATORA

(ŚWIERZAWA) W minioną sobotę w sali MGOKSiR odbył się kolejny już Charytatywny Karnawałowy Bal Maskowy zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Świerzawa „Nowator”...

Wśród gości Balu pojawili się Wicestarosta Złotoryjski Józef Sudoł, Olimpijczyk - Ryszard Podlaś i Dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej. Humor i kondycja dopisały. Wszystkim gościom dziękujemy za przednią zabawę i hojność.
Bal był jednocześnie okazją do pokazania tego, jak spożytkowane zostało ponad 3 000 zł zebrane na ubiegłorocznym Balu na wypoczynek dzieci z naszej gminy.
W tym roku licytowano piłkę z podpisami olimpijczyków, koszulki, znaczki i inne gadżety z olimpiad przekazane przez Ryszara Podlasa, grafiki przekazane przez Jacka Knapa i książkę „Złoto Generałów” Jacka Kowalskiego i Roberta Kudelskiego z osobistą dedykacją autora.

Dochód z tego Balu przeznaczony zostanie na opracowanie projektu Rewitalizacji Parku Piastów w Świerzawie jako wkład własny w projekty składane przez Stowarzyszenie do innych instytucji i fundacji wspomagających tego rodzaju przedsięwzięcia.
Już teraz zapraszamy na kolejny bal w listopadzie.

Zarząd Stowarzyszenia "Nowator"

Dodano przez: Użytkownik techniczny ESC S.A.